vcbet

opis | wpłaty i wypłaty | promocje | rejestracja

opis

Historia firmy Victor Chandler rozpoczęła się gdzie w 1925 roku. Dopiero w 1946 firma powstała w formie jak± dzi¶ znany. Przez dziesi±tki lat VC powiększał grono klientów, poprawiał swe usługi, rozszerzał ilo¶ć punktów obstawiania. W 1999 cały interes przeniesiono na Gibraltar wcze¶niej uzyskuj±c tamtejsz± licencję. Dzi¶ VC oferuje szereg usług online (poker, kasyno, gry, zakłady), dobr± obsługę i ciekaw± wybór zakładów. Strona VC jest nie jest nadzwyczajna. To po prostu dobra robota. Szkoda, że nie ma jeszcze polskiego tłumaczenia. Menu zakładów umieszczone jest po lewej stronie. Na głównej stronie widzimy też aktualne zakłady live, nieco niżej za¶ ciekawsze wydarzenia, które odbęd± się w najbliższym czasie. Dla pocz±tkuj±cych przygotowano pomoc, bardzo jasno opisane s± zasady obstawiania. Na stronie znajduj± się statystyki, oraz wyniki piłki nożnej i wy¶cigów. Nowe oferty promocyjno-bonusowe dostępne s± w dziale „What’s New”. Futbolowa oferta to sporo zakładów, choć lig do wyboru jest trochę mało. Oczywi¶cie i tutaj dobra oferta występuje w przypadku wy¶cigów koni i psów, dyscypliny drużynowe, które z perspektywy polskiego gracza s± bardzo atrakcyjne do obstawiania s± trochę słabo reprezentowana. Trochę dziwnie wygl±da sytuacja gdy w dziale polityki jest więcej zakładów niż w działe hokeja. Cóż, trzeba mieć nadzieję na polepszenie oferty. Dobrze jest natomiast w kwestii darmowych zakładów – pocz±tkowe, które możemy otrzymać mog± mieć warto¶ć do 100 funtów, a to bardzo atrakcyjna oferta. Pojawiaj± się też darmowe zakłady na inne dyscypliny. Poważnym brakiem jest moim zdaniem brak możliwo¶ci wykorzystania Moneybookers do wpłat i wypłat. S± tu natomiast Neteller, karty kredytowe i debetowe, a dodam, że wypłaty s± z reguły szybkie. Plusem VC Bet jest udostępnienie swoim klientom możliwo¶ci obstawiania z wykorzystanie telefonu komórkowego. Na specjalnej pod stronie wszelakie kwestie z tym sposobem s± wytłumaczone, jest też specjalne demo, które ułatwi nam zapoznanie się z obstawianiem przez komórkę. Podsumowuj±c, VC Bet to dobry bukmacher – 60 lat do¶wiadczenia robi swoje. Szkoda jednak, że oferta nie jest nieco bardziej nastawiona na graczy z europy.


wpłaty i wypłaty

Brakuje niestety możliwo¶ci wpłaty i wypłaty poprzez Moneybookers. Dostępne s± następuj±ce sposoby – karta kredytowa lub debetowa, przelew bankowy i Neteller oraz mniej znane. Wypłata możliwa jest tym samym sposobem,. Z jednym wyj±tkiem. Użytkownicy kart Mastercard będ± musieli wypłacić swoje pieni±dze na konto bankowe.


promocje

Click here now for your Free L100 Bet

Opieraj± się głównie na darmowych zakładach czyli freebetach. Dostępne s± w czasie ważnych imprez. S± też promocje typu cashback czy ubezpieczenia zakładów.

Freebet do 100 funtów - za pierwszy postawiony zakład otrzymamy darmowy zakład do 50 funtów. Za następne 5 postawionych, każdy o stawce min. 10 funtów, otrzymamy kolejny darmowy zakład o warto¶ci 50 funtów. Zakłady live nie licz± się do promocji!


rejestracja

Jest ona bardzo prosta. Zostaniemy poproszeni o podanie najważniejszych danych personalnych takich jak imię i nazwisko, pełny adres, telefon. Te wszystkie dane musimy podać i musz± być one prawdziwe! Jeżeli podamy nieprawdziwe dane to jakiekolwiek próby weryfikacji naszej tożsamo¶ci (a mog± takie być) będ± nieudane i konto zostanie zablokowane. Nasze dane s± oczywi¶cie bezpieczne i nie trafi± do osób trzecich - firma zachowuje je tylko dla siebie. Pamiętajcie by ustalić sobie taki login, który będzie łatwy do zapamiętania. Hasło musi być trudne do odgadnięcia przez inne osoby, musi koniecznie różnić się od loginu, a przede wszystkim od wszelkich innych haseł, które stosujecie. Nie może też być za krótkie i powinny w nim być liczby.


strona główna | linki | mapa strony | kontakt

poker - rakeback - freerolle

© 2007 - 20014 Copyright typerskie.com