unibet

opis | wpłaty i wypłaty | promocje | rejestracja

opis

Unibet działa na rynku już do¶ć długo, gdyż od 1998 roku. Od tego czasu baza użytkowników urosła do kilkuset tysięcy, a dzi¶ nie przypadkowo firma ta uznawana jest na jedn± z najlepszych na ¶wiecie. Spółka ta pochodzi ze Szwecji i tam też jest notowana na giełdzie. Uwagę polskich graczy bukmacher zwrócił po 2000 roku gdy pojawiła się polska wersja językowa strony. W 2006 roku Unibet zdobył nagrodę dla najlepszego bukmachera w sieci, a obecnie stara się potwierdzić swoj± pozycję poprzez ci±głe ulepszanie swoich usług. W ofercie Unibet s± także poker, gry zręczno¶ciowe, wy¶cigi konne, toto oraz kasyno. Gracz ma więc znakomity wybór jeżeli chodzi o wszelakie możliwo¶ci zarobienia pieniędzy. Bukmacherska oferta Unibet jest dobra, choć brakuje mi tu nieco poszerzenia oferty piłki nożnej o kilka niższych lig z krajów europejskich. Nie możemy narzekać na ofertę z takich dyscyplin jak boks czy koszykówka. Co ciekawe do¶ć dużo zakładów oferowanych jest na wydarzenia nie zwi±zane ze sportem takie jak: finanse, polityka czy rozmaito¶ci zwi±zane choćby z popularnymi programami telewizyjnymi. Dla gracza, który zajmuje się bukmacherk± profesjonalnie być może to niepotrzebny dodatek, ale zawsze jaka¶ odmiana od sportu. Mam nadzieję, że oferta Unibetu będzie jednak trochę powiększona w zakresie piłki nożnej i lig hokejowych. Strona firmy wykonana jest znakomicie. Podoba mi się rozwinięte od razu menu z wszelkimi możliwymi zakładami, które możemy wybrać - s± tam także zakłady live oraz możliwo¶ć przej¶cia do tych, które rozpoczn± się w ci±gu najbliższych kilku godzin. Graficznie strona wykonana jest bardzo dobrze, gracz nie będzie miał także żadnych problemów z poruszaniem się po poszczególnych działach. Tłumaczenie na język polski stoi na najwyższym poziomie. Dostępny jest także polski support - zarówno poprzez e-mail jak i telefon za co należy się zdecydowanie duży plus. Zgodnie z panuj±c± mod± gracz może również spróbować obstawiania zakładów za pomoc± telefonu komórkowego. Potrzeba nam w miarę nowoczesnego telefonu, oraz poprawnie skonfigurowanego WAP lub GPRS. Unibet wymienia na swojej stronie niektóre z modeli telefonów, które współpracuj± z wersj± komórkow± ich serwisu, my¶lę, że oprócz wymienionych modeli większo¶ć znanych marek telefonów pozwoli nam na skorzystanie z tego serwisu. Jest to dobry sposób gdy z jakiego¶ powodu nie zd±żymy obstawić upatrzonego meczu z domu czy pracy. Nie sposób też nie wspomnieć o kolejnym plusie Unibetu - szybkich wypłatach. Te na Moneybooker czy Neteller id± bardzo szybko, zaskakuj±co szybko (choć nie zawsze) otrzymamy również wypłate na nasze konto bankowe. Gdy podsumujemy dane, które posiadamy o tym bukmacherze to okaże się, że posiada on wła¶ciwie same plusy - dobr± obsługę klienta, znakomite bonusy, szybkie wypłaty, ciekaw± ofertę...pozostaje tylko zaprosić wszystkich do gry bo naprawdę warto. Nie zawiedziecie się na Unibecie.


wpłaty i wypłaty

W tej kwestii Unibet nie odstaje od innych bukmacherów. Do wyboru mamy takie możliwo¶ci wpłaty i wypłat jak: konto bankowe, karta kredytowa, Moneybookers oraz Neteller. Wypłata na konto bankowe trwa od 2 do 5 dni. Na Moneybookers i Neteller jest wręcz ekspresowa i pieni±dze mog± być na koncie już po kilkunastu minutach.


promocje

Unibet wyróżnia się pod względem ilo¶ci bonusów. Co jaki¶ czas pojawiaj± się krótkie bonusy od depozytu, oprócz tego często bukmacher ten często oferuje promocje zwi±zane z jakimi¶ wydarzeniami, takimi jak mecze piłkarskie - np. dodatkowe ¶rodki za strzelone gole czy poprostu freebety na jaki¶ mecz, a także zwroty stawek w przypadku przegranej.

50% od pierwszego depozytu - aż do 100zł. Minimalna wpłata uprawniaj±ca do otrzymania bonusa to 50zł. Kwota bonusa i depozytu musi być obrócona na zakładach 10 razy, a zdarzenia lub zdarzenie (każde) kurs nie mniejszy niż 1.4.


rejestracja

Jest ona bardzo prosta. Zostaniemy poproszeni o podanie najważniejszych danych personalnych takich jak imię i nazwisko, pełny adres, telefon. Te wszystkie dane musimy podać i musz± być one prawdziwe! Jeżeli podamy nieprawdziwe dane to jakiekolwiek próby weryfikacji naszej tożsamo¶ci (a mog± takie być) będ± nieudane i konto zostanie zablokowane. Nasze dane s± oczywi¶cie bezpieczne i nie trafi± do osób trzecich - firma zachowuje je tylko dla siebie. Pamiętajcie by ustalić sobie taki login, który będzie łatwy do zapamiętania. Hasło musi być trudne do odgadnięcia przez inne osoby, musi koniecznie różnić się od loginu, a przede wszystkim od wszelkich innych haseł, które stosujecie. Nie może też być za krótkie i powinny w nim być liczby.


strona główna | linki | mapa strony | kontakt

poker - rakeback - freerolle

© 2007 - 20014 Copyright typerskie.com