pinnaclesports

opis | wpłaty i wypłaty | promocje | rejestracja

opis

Pinnacle to bukmacher działaj±cy od 1998 roku. Obecnie oferuje on swoje usługi dla klientów z ponad 100 krajów ¶wiata. Oprócz usług bukmacherskich Pinnacle oferuje także internetowe kasyno w wersji, której nie trzeba pobierać żadnych plików. Przyznam szczerze, że strona tego bukmachera ma do¶ć dziwny wygl±d, jest dla mnie chyba zbyt prosta, to odnosi się również do grafiki. Wydaje mi się, że strona powinna jednak przyci±gać oko, szczególnie jakimi¶ wielkimi banerami z napisami bonus itd. Tutaj tego nie ma. Ciekawe jest to, że możemy zobaczyć listę zmian, które pojawiły się na stronie. Nie wiem czy bukmacher powinien chwalić się tym, że dostępna jest pomoc, mapa strony czy, że to iż większo¶ć podstron dostępna jest z poziomu rozwijanych menu – nie każdy powie, że taki układ strony jest rzeczywi¶cie innowacyjny i przejrzysty. Brakuje na stronie grafiki i b±dˇmy szczerzy, stronie jest daleko do tych najlepszych. Osoby preferuj±ce prostotę będ± się zapewne cieszyć. Należy tu dodać, że oferta dostępna jest w cało¶ci ze strony głównej. Klikaj±c więc np. w nazwę Poland w dziale futbol zobaczymy co oferuje na Pinnacle. Przejdˇmy więc do tego co najważniejsze – oferty. Pinnacle jest tutaj ¶redniakiem. Nacisk położony jest na futbol, koszykówkę, całkiem dobrze jest pod względem oferty na tenis oraz hokej. Widzimy, że nie wszystkie ligi w poszczególnych dyscyplinach s± dostępne – te oznaczone s± szarym kolorem. Niestety gdy bliżej przyjrzymy się ofercie możemy być nieco niezadowoleni. Powód jest prosty – bukmacher ten narzuca do¶ć często limity na oferowane spotkania, ¶ci±ga je z oferty i wystawia ponownie co powoduje spory bałagan i niestety nie ¶wiadczy o Pinnacle dobrze. Gracz stawiaj±cy już wyższe stawki będ± musieli się nieco naszukać zanim znajd± co¶ ciekawego odpowiedniego dla siebie. Najważniejsze , że z punktu widzenia osoby, która chce tam zagrać wybór dyscyplin jest satysfakcjonuj±cy, a Pinnacle ci±gle powiększa ofertę (choć to co dodawane jest jako nowo¶ć nie zawsze można grać za wysokie stawki). Z plusów wymienić możemy jeszcze to, że bukmacher posiada konto w polskim banku (min. Wpłaty i wypłaty to 25 PLN), pierwsza wypłata jest darmowa oraz jest tu całkiem niezły support. Możemy znaleˇć całkiem niezłe kursy na niektóre zdarzenia. Mam jednak wrażenie, że sporo jest tych minusów, prędzej przeboleje je do¶wiadczony gracz niż taki który dopiero zaczyna przygodę z bukmacherk±. W kwestii promocji nie jest też zbyt dobrze, bo tych jest bardzo mało. Gdyby¶cie zapytali się mnie czy warto tam grać, odpowiem, że owszem – jeżeli tylko przebolejemy to, że po stronie porusza się do¶ć niewygodnie, a lista meczy do obstawiania jest „płynna” i do¶ć irytuj±ce jest to, że czę¶ć jest „offline”


wpłaty i wypłaty

Pinnacle oferuje nam większo¶ć podstawowych i najpopularniejszych możliwo¶ci wpłat i wypłat. Jest więc Neteller, Moneybookers oraz karta kredytowa i konto bankowe. To ostatnie Pinnacle posiada także w polskim banku co jest plusem. Możemy zostać poproszeni o skan dokumentów jeżeli będziemy chcieli wypłacić ¶rodki. Gdy zdecydujemy się na depozyt kart± będziemy musieli wydrukować, wypełnić i wysłać do pinnacle specjalny dokument autoryzuj±cy nasz± kartę. Pierwsza w miesi±cu wyplata w Pinnacle jest darmowa, a druga to koszt ok. 15$.


promocje

Gif Banners

Niestety, tutaj również nie ma za co pochwalić Pinnacle. Promocje pojawiaj± się raczej sporadycznie, chyba że za promocyjne uznamy niektóre kursy.

Bonus dla nowych graczy - minimalny depozyt musi wynosić 250$. Bonus wynosi 10% od pierwszego depozytu, za¶ jego maksymalna wysoko¶ć to 500$. Wymagana obrót to 3 razy depozyt + warto¶ć bonusa. Pinnacle zaznacza, że do obrotu liczy nam się stawka zakładu lub wygrana (na czysto) – w zależno¶ci od tego, która z tych warto¶ci jest mniejsza.


rejestracja

Jest ona bardzo prosta. Zostaniemy poproszeni o podanie najważniejszych danych personalnych takich jak imię i nazwisko, pełny adres, telefon. Te wszystkie dane musimy podać i musz± być one prawdziwe! Jeżeli podamy nieprawdziwe dane to jakiekolwiek próby weryfikacji naszej tożsamo¶ci (a mog± takie być) będ± nieudane i konto zostanie zablokowane. Nasze dane s± oczywi¶cie bezpieczne i nie trafi± do osób trzecich - firma zachowuje je tylko dla siebie. Pamiętajcie by ustalić sobie taki login, który będzie łatwy do zapamiętania. Hasło musi być trudne do odgadnięcia przez inne osoby, musi koniecznie różnić się od loginu, a przede wszystkim od wszelkich innych haseł, które stosujecie. Nie może też być za krótkie i powinny w nim być liczby.


strona główna | linki | mapa strony | kontakt

poker - rakeback - freerolle

© 2007 - 20014 Copyright typerskie.com