Gif Banners

partybets

opis | wpłaty i wypłaty | promocje | rejestracja

opis

Firma PartyGaming, jeden z czołowych dostawców internetowego hazardu powstał w 1997 roku. Najmłodszym ich serwisem jest wła¶nie PartyBets. Oprócz zakładów mamy tu również Pokera. Kasyno, Bingo oraz Trytraka (Backgammon). Bukmacher ten posiada licencję rz±du Gibraltaru, wykorzystuje 128-bitowe szyfrowanie, zapewnia bardzo wysok± jako¶ć obsługi klienta. Jak się przekonacie, warto tu grać – choćby ze względu na spor± ilo¶ć ciekawych bonusów, a także innych atrakcji jak np. program VIP. Strona wykonana jest do¶ć ładnie i wła¶ciwie bardzo prosto. Menu z zakładami znajduje się po lewej stronie, opcje w górnej czę¶ci dotycz± raczej rzeczy przydatnych nam w obstawianiu gdyż s± tam statystki, wyniki, sportowe wiadomo¶ci, a także pomoc. Cała strona jest bardzo dobrze spolszczona. Widzimy tez wybrane zakłady oraz te zdarzenia, które możemy obstawić w wersji „live” jak i te, które po prostu trwaj± w danym czasie. Zakłady możemy tez wyszukiwać. Strona jest więc bardzo prosta w nawigacji i chyba nikt się tu nie pogubi. Przyjrzyjmy się teraz ofercie. Prezentuje się ona do¶ć okazale. Piłka nożna to kilkana¶cie lig do wyboru (oczywi¶cie wraz z nasz±) oraz szereg zakładów zwi±zanych z samym meczem jak choćby dokładny wynik, ilo¶ć goli, kartek, handicapy. Hokej to najpopularniejsze ligi europejskie (jest ich 11), a także NHL. Całkiem przyzwoicie prezentuje się też koszykówka oraz oczywi¶cie tenis. Wła¶ciwie więc najważniejsze i zarazem najpopularniejsze sporty s± tu obecne w sporej ilo¶ci zakładów. Oczywi¶cie jeżeli kogo¶ interesuje polityka, rozrywka itp. To również znajdzie tu ciekawe zakłady. Z kursów gracze będ± również zadowoleni – s± przyzwoite. Obsługa pracuje 24 godziny na dobę, na stronie mamy podane adresy e-mail gdzie należy pisać gdy napotkamy jaki¶ problem. W tej kwestii przydała by się jeszcze niewielka poprawa, można mieć wrażenie, że support działa w kratke, czasem ma się wrażenie, że maile po prostu nie dochodz± do obsługi. PB nie obsługuje aktualnie kont w złotówkach – możemy wybrać choćby euro lub dolary. Bukmacher weryfikuje swoich użytkowników – telefonicznie (należy więc podać prawidłowy numer) czy też poprzez wysyłanie skanu dokumentów. Wypłaty s± z reguły do¶ć szybkie. Ostatnia rzecz o której już wspominałem to bonusy i promocje. Jest ich tu sporo, bez względu czy jest się nowym czy starym użytkownikiem. Samych bonusów od depozytu jest kilka, s± też inne promocje jak lepsze kursy, darmowe zakłady czy zwroty stawek. Party Bets to więc znakomity i godny zaufania bukmacher – PartyGaming to ¶wietne i pewna firma i gwarantuje Wam, że się na niej nie zawiedziecie. Zapraszamy do Partybets!


wpłaty i wypłaty

Niestety PB nie posiada konta w polskim banku, trzeba więc liczyć się z tym, że wypłacaj±c na konto bankowe (co potrwa kilka dni) zapłacimy za przewalutowanie oraz doliczona zostanie opłata w wysoko¶ci 2 EUR. Oczywi¶cie możemy do wpłat i wypłat używać Neteller i MB – unikamy wtedy opłat za przewalutowanie. Pieni±dze trafiaj± na nasze konto po kilku-kilkunastu godzinach. Możemy też użyć karty kredytowej.


promocje

Gif Banners

Promocji jest sporo. S± to freebety, lepsze kursy, zwroty stawek na wybrane zakłady. Informację otrzymujemy zwykle drog± mailow±.

Bonus powitalny oferowany u tego buka to do 100E.


rejestracja

Jest ona bardzo prosta. Zostaniemy poproszeni o podanie najważniejszych danych personalnych takich jak imię i nazwisko, pełny adres, telefon. Te wszystkie dane musimy podać i musz± być one prawdziwe! Jeżeli podamy nieprawdziwe dane to jakiekolwiek próby weryfikacji naszej tożsamo¶ci (a mog± takie być) będ± nieudane i konto zostanie zablokowane. Nasze dane s± oczywi¶cie bezpieczne i nie trafi± do osób trzecich - firma zachowuje je tylko dla siebie. Pamiętajcie by ustalić sobie taki login, który będzie łatwy do zapamiętania. Hasło musi być trudne do odgadnięcia przez inne osoby, musi koniecznie różnić się od loginu, a przede wszystkim od wszelkich innych haseł, które stosujecie. Nie może też być za krótkie i powinny w nim być liczby.


strona główna | linki | mapa strony | kontakt

poker - rakeback - freerolle

© 2007 - 20014 Copyright typerskie.com