paddypower

opis | wpłaty i wypłaty | promocje | rejestracja

opis

Paddy Power to prawdopodobnie największy Irlandzki bukmacher operuj±cy obecnie na rynku. Oferuje nam on bardzo dobr± gamę zakładów online, zakładów przez telefon (to akurat może nas interesować mniej) oraz kasyno, bingo, loteria, gry skill i pokera. Wybór jest więc przeogromny i zachęcam do spróbowania swych sił w każdej z oferowanych usług. Bukmacher ten powstał w 1988 roku. Dzi¶ jego obroty sięgaj± kilku miliardów euro, a ich warto¶ć wzrasta z roku na rok. Obecnie PaddyPower ma 187 punktów naziemnych w Irlandii, oraz 58 w Londynie. Renoma zobowi±zuje więc gwarantuje Wam, że rejestruj±c się tutaj trafiacie na bardzo dobrego bukmachera. Zacznijmy może od strony PaddyPower. Wygl±da ona naprawdę nieĄle, okraszona jest przyjemn± dla oka grafik± w zielonym kolorze. Zapewne zauważycie, że jej układ przypomina nieco Betdirect, jest wła¶ciwie łudz±co podobny do niej. Nie uważam by to był minus dla tego buka, wręcz odwrotnie – układ strony jest znakomity. Po lewej stronie widzimy listę dostępnych zakładów, klik na dan± dyscyplinę wy¶wietli nam ofertę w jej zakresie. Możemy też użyć wyszukiwarki. Strona oferuje nam jeszcze więcej – jest oczywi¶cie pomoc i przewodnik po zakładach, oraz kalkulator. Do niektórych zdarzeń przeczytać możemy analizę, a nawet posłuchać komentarza. Możemy też oczywi¶cie zobaczyć rezultaty zakończonych spotkań. Te wszystkie wymienione przeze mnie opcje dostępne s± z głównej strony Paddy. PrzejdĄmy teraz do oferty tego buka. Prezentuje się ona do¶ć przyzwoicie, choć może czę¶ciowo skierowana jest do graczy z Wysp Brytyjskich (np. w zakresie wy¶cigów koni i psów). Gdy popatrzymy na ofertę z piłki nożnej to zobaczymy, że do wyboru jest wła¶ciwie kilka najważniejszych europejskich lig (klikaj±c na „Football” możecie też posłuchać komentarzy, zobaczyć wyniki oraz piłkarskie statystki i tak jest również innymi dyscyplinami). Czy te kilka lig to mało? Wydaje mi się, że całkiem niezłe kursy, przyzwoite limity nieco nadrabiaj± braki w różnorodno¶ci oferty. Niezbyt porywaj±ca jest tez oferta na hokej gdyż jest tylko NHL, ale możemy Paddy wybaczyć skoro to irlandzki bukmacher. Na szczę¶cie wybór dyscyplin jest do¶ć dobry. Paddy oferuje nam możliwo¶ć obstawiania za pomoc± telefonu komórkowego, musimy jednak posiadać funkcję WAP lub Javę, a wtedy możemy obstawiać sk±d tylko chcemy. Obecnie strona Paddy dostępna jest tylko w 3 językach – angielskim, niemieckim oraz hiszpańskim. Szkoda, że Paddy nie oferuje stałego bonusu od depozytu (tylko na pokera), w zamian daje swoim graczom możliwo¶ć otrzymania freebeta, czy tez specjalne zakłady moneyback w których za wybrane zdarzenia możemy otrzymac zwrot stawki w przypadku przegranej. Support działa nieĄle, chociaż nie ma możliwo¶ci skontaktowania się live z operatorem, pozostaje mail lub telefon. Wypłaty s± z reguły szybkie. Podsumowuj±c, polecam Paddy bo to porz±dny buk dbaj±cy o swoich klientów. Na pewno będziecie zadowoleni z jego usług.


wpłaty i wypłaty

Minimalna wpłata lub wypłata to 10 euro/funtów. W¶ród sposobów na złożenie depozytu mamy Moneybookers. Netellera katę kredytow± i inne. Wypłaty s± z reguły do¶ć szybkie.


promocje

Co jaki¶ czas Paddy oferuje swoim klientom darmowe zakłady, niekiedy mog± być one przyznane na konto gracza, a czasem wymagaj± odpowiedniego depozytu. Zakłady Moneyback (dostępne z menu po lewej) polegaj± na zwrocie stawki na okre¶lone zdarzenie w zależno¶ci od jego wyniku czy przebiegu samego zdarzenia, a także tego czy przegramy.

Aktualnie Paddy Power nie oferuje stałego bonusa od depozytu.


rejestracja

Jest ona bardzo prosta. Zostaniemy poproszeni o podanie najważniejszych danych personalnych takich jak imię i nazwisko, pełny adres, telefon. Te wszystkie dane musimy podać i musz± być one prawdziwe! Jeżeli podamy nieprawdziwe dane to jakiekolwiek próby weryfikacji naszej tożsamo¶ci (a mog± takie być) będ± nieudane i konto zostanie zablokowane. Nasze dane s± oczywi¶cie bezpieczne i nie trafi± do osób trzecich - firma zachowuje je tylko dla siebie. Pamiętajcie by ustalić sobie taki login, który będzie łatwy do zapamiętania. Hasło musi być trudne do odgadnięcia przez inne osoby, musi koniecznie różnić się od loginu, a przede wszystkim od wszelkich innych haseł, które stosujecie. Nie może też być za krótkie i powinny w nim być liczby.


strona główna | linki | mapa strony | kontakt

poker - rakeback - freerolle

© 2007 - 20014 Copyright typerskie.com