intertops

opis | wpłaty i wypłaty | promocje | rejestracja

opis

Intertops oferuje sw± stronę na razie tylko w kilku językach, ale w zamian otrzymujemy specjaln± pod stronę z pomoc± – w wielu językach, a w tym po polsku. Bukmacher ten powstał w 1983 roku, a online operuje od 1996 roku. Dzis oferuje również Pokera, Kasyno, oraz Gry. Strona Intertops może się podobać. Jest ładna kolorystycznie, prosta w nawigacji nawet dla pocz±tkuj±cych. Widzimy na niej oczywi¶cie reklamowane zdarzenia – zarówno te najpopularniejsze, zakłady na żywo oraz zakłady specjalne. W obstawianiu pomog± nam na pewno wiadomo¶ci sportowe oraz wyniki. Nie będziemy mieli żadnego problemu z wyszukaniem zakładów gdyż menu jest bardzo proste w obsłudze, a mamy tutaj także możliwo¶ć wpisania nazwy np. zakładu czy drużyny i wyszukiwarka odnajdzie go za nas. Bardzo ciekawe jest dodanie trendów obstawiania – widzimy jak procentowo układaj± się zakłady na dan± drużynę, oczywi¶cie s± tutaj przedstawione tylko wybrane zakłady oraz ich kurs. Na pocz±tek czeka na nas ponad 1000 róznych piłkarskich zakładów do wyboru. Nie jest więc Ąle gdyż czeka na nas kilkadziesi±t lig piłkarskich – w tym polska. Jest też dużo zakładów dodatkowych, a także zakładów dotycz±cych zwycięzców czy spadkowiczów z lig. Hokej to kilka lig europejskich i oczywi¶cie NHL, podobnie jest w przypadku koszykówki. Bardzo bogata jest również oferta na amerykański futbol. Kursy na poszczególne zdarzenia nie s± wysokie, ale nie s± tez niskie. Pod tym względem Intertops to taki dobry ¶redniak. Oczywi¶cie gdy natrafimy na jaki¶ problem możemy skorzystać z pomocy, która bardzo dokładnie tłumaczy wszelkie problemy. Również support działa poprawnie. Polska strona z pomoc± jest wła¶ciwie tylko czę¶ciowo pomocna gdyż sporo informacji na niej jest również w języku angielskim. Cieszy natomiast, że bukmacher zapowiada w najbliższym czasie kolejne wersje językowe. Posiadaj±c komórkę lub PDA możemy również obstawiać w Intertops. Jest tutaj demo używania wersji WAP serwisu, a także strona przeznaczona dla użytkowników PDA. Buk oferuje bardzo dużo możliwo¶ci wpłat i wypłat – mamy tu więc Netllera, MB, przelew bankowy, kartę kredytow± i wiele innych, które s± nam nieco mniej znane. Wypłaty s± darmowe z jednym tylko zastrzeżeniem – Intertops pobierze 10% opłaty jeżeli nie obrócimy chociaż raz kwoty depozytu. Wypłaty s± szybkie. Pozostaje jeszcze kwestia promocji – tutaj jest całkiem nieĄle. Do¶ć często pojawiaj± się promocje zwi±zane ze ¶więtami, imprezami, s± ciekawe kursy i darmowe zakłady. Nie zastanawiajcie się więc i zapraszamy do Intertops – będziecie zadowoleni!


wpłaty i wypłaty

Możliwo¶ci na wpłatę i wypłatę jest bardzo wiele. S± tu najpopularniejsze procesory płatnicze takie jak Moneybookers oraz Neteller, s± też mniej znane jak FirePay czy 900Pay. Możemy też oczywi¶cie wpłacić używaj±c przelewu bankowego lub karty Visa lub Mastercard. Intertops zaznacza, że może pobrać opłatę w wysoko¶ci 10% gdy nie obrócimy depozytem jeden raz.


promocje

Intertops pod tym względem prezentuje się bardzo dobrze. Oprócz darmowych zakładów oferuje swoim klientom powiększenie depozytu, gdy ten składany jest we wtorek lub czwartek, możliwo¶ć wygrania biletów na mecze, tokeny umożliwiaj±ce wygranie nagród w losowaniach, nagrody la najlepszych typerów i inne. Wszystkie promocje opisane s± w dziale „Special Offers”.

Darmowy zakład dla nowych użytkowników – gdy nasz pierwszy zakład wynosi 20$ lub więcej to możemy otrzymać darmowy zakład o warto¶ci 20$. Należy w tym celu wypełnić specjalny formularz. Darmowy zakład musi być wykorzystany w ci±gu 30 dni od jego otrzymania, a suma wygranej obrócona 16 razy na zakładach sportowych zanim zostanie wypłacona.


rejestracja

Jest ona bardzo prosta. Zostaniemy poproszeni o podanie najważniejszych danych personalnych takich jak imię i nazwisko, pełny adres, telefon. Te wszystkie dane musimy podać i musz± być one prawdziwe! Jeżeli podamy nieprawdziwe dane to jakiekolwiek próby weryfikacji naszej tożsamo¶ci (a mog± takie być) będ± nieudane i konto zostanie zablokowane. Nasze dane s± oczywi¶cie bezpieczne i nie trafi± do osób trzecich - firma zachowuje je tylko dla siebie. Pamiętajcie by ustalić sobie taki login, który będzie łatwy do zapamiętania. Hasło musi być trudne do odgadnięcia przez inne osoby, musi koniecznie różnić się od loginu, a przede wszystkim od wszelkich innych haseł, które stosujecie. Nie może też być za krótkie i powinny w nim być liczby.


strona główna | linki | mapa strony | kontakt

poker - rakeback - freerolle

© 2007 - 20014 Copyright typerskie.com