Gif Banners Gif Banners

gamebookers

opis | wpłaty i wypłaty | promocje | rejestracja

opis

Gamebookers to jeden z bardziej znanych bukmacherów internetowych. Uzyskał spor± renomę dzięki swej dobrej ofercie zdarzeń, niezłym kursom, promocjom itp. Firma ta licencjonowana jest przez rz±d Gibraltaru. Jest to wła¶ciwie starszy brat PartyBets. Nie bez powodu GB jest dzisiaj cenione i lubiane. Gra tu naprawdę wiele osób, a firma stara się ci±gle co¶ ulepszać. Nie odnosi się to tylko do oferty, ale także kwestii systemu, strony, bezpieczeństwa. Obsługa klienta jest tutaj naprawdę dobra, a wypłaty szybkie. Strona Gamebookers bardzo przypomina PartyBets. Utrzymana jest co prawda w szarych kolorach, ale wygl±da do¶ć dobrze. Gracz nie będzie miał problemów w poruszaniu się gdyż wszystko jest na niej ładnie ułożone – menu zakładów po lewej stronie, wyżej za¶ pod strony z przydatnymi informacjami na temat wyników, statystyk itd. S± też newsy ze ¶wiata sportu oraz pomoc i najczę¶ciej zadawane pytania. Strona jest dobrze przetłumaczona, jeżeli jednak klikniemy na dan± dyscyplinę zobaczymy, że nazwy zakładów i drużyn podane s± tylko w języku angielskim. Wydaje mi się, że firma powinna zadbać o to by i ta czę¶ć została przetłumaczona. Przyjrzyjmy się teraz ofercie. Prezentuje się ona całkiem ciekawie. Piłka nożna to większo¶ć interesuj±cych europejskich lig, oraz oczywi¶cie wiele dodatkowych zakładów zwi±zanych z każdym meczem. Na fanów koszykówki i piłki ręcznej czekaj± również ligi europejskie, dobra jest również oferta na hokej. Osoby lubi±ce obstawiać tenis znajd± tu wiele spotkań dla siebie. Oprócz dyscyplin nam najbliższych mamy tu tez oczywi¶cie baseball, futbol amerykański czy krykiet. Oferta na nie jest również dobra, a popularno¶ć tych sportów wzrasta również u nas. Kursy nie s± tu może wielkim plusem, ale pod tym względem również nie jest Ľle. W kwestii wszelakich promocji, bonusów możemy się spodziewać, że będ± pojawiać się ci±gle to nowe – nie tylko dla klientów dopiero otwieraj±cych konta. GB nagradza też osoby już dłużej graj±ce. Plusem jest oczywi¶cie polski support, który naprawdę działa dobrze i do¶ć szybko. Możemy czasem napotkać niewielkie problemy, ale wynika to być może z tego, że nie zawsze wiadomo¶ci dochodz± do GB. Wpłaty możemy dokonywać za pomoc± wszystkich najpopularniejszych metod (MB, Neteller, przelew, CC). Wypłaty s± do¶ć szybkie, klienci s± proszeni o dostarczenie skanów dokumentów, by zweryfikować nasze konto będziemy musieli porozmawiać z suportem. Rozmowa ma na celu potwierdzenie danych. Walut± naszego konta mog± być złotówki. Gamebookers to dobry bukmacher. Ma ciekaw± ofertę, oferuje usługi na najwyższym poziomie, spor± ilo¶ć ciekawych promocji. Polecam Wam go szczerze.


wpłaty i wypłaty

Niestety GB nie posiada konta w polskim banku, ale możemy jako walutę wybrać polski złoty. Oczywi¶cie możemy do wpłat i wypłat używać Neteller i MB, pamiętajcie jednak, że może pojawić się problem przewalutowania gdy na kontach mamy różne waluty. W GB możemy zmienić walutę konta. Minimalna wpłata to 30zł (lub 10 euro/15$). Wypłaty na portfele internetowe s± bardzo szybkie.


promocje

Gif Banners

Promocji jest sporo. S± to freebety, lepsze kursy, zwroty stawek na wybrane zakłady. Informację otrzymujemy zwykle drog± mailow±.


rejestracja

Jest ona bardzo prosta. Zostaniemy poproszeni o podanie najważniejszych danych personalnych takich jak imię i nazwisko, pełny adres, telefon. Te wszystkie dane musimy podać i musz± być one prawdziwe! Jeżeli podamy nieprawdziwe dane to jakiekolwiek próby weryfikacji naszej tożsamo¶ci (a mog± takie być) będ± nieudane i konto zostanie zablokowane. Nasze dane s± oczywi¶cie bezpieczne i nie trafi± do osób trzecich - firma zachowuje je tylko dla siebie. Pamiętajcie by ustalić sobie taki login, który będzie łatwy do zapamiętania. Hasło musi być trudne do odgadnięcia przez inne osoby, musi koniecznie różnić się od loginu, a przede wszystkim od wszelkich innych haseł, które stosujecie. Nie może też być za krótkie i powinny w nim być liczby.


strona główna | linki | mapa strony | kontakt

poker - rakeback - freerolle

© 2007 - 20014 Copyright typerskie.com