betsafe.com betsafe.com

betsafe

opis | wpłaty i wypłaty | promocje | rejestracja

opis

Betsafe to firma pochodz±ca ze Skandynawii. Posiada licencje Kostaryki, stawia sobie kilka celów: duża ilo¶ć sportowych zakładów i ciekawe kursy, służenie swoim klientom i zwrócenie uwagi na ich zdanie itd. Oferuje nam oprócz zakładów również poker i kasyno. Patrz±c na ofertę w tym buku możemy stwierdzić, że rzeczywi¶cie cele s± konsekwentnie spełniane. Strona Betsafe wykonana jest bardzo dobrze, nie polskiej wersji językowej. Nie będziecie mieli żadnego problemu z poruszaniem się po stronie, wszystkie opcje i działy dostępne s± z głównej strony. Oferta jest przedstawiona na stronie głównej, obok dyscypliny widzimy listę lig oraz ilo¶ć zakładów zwi±zanych z danym sportem. Wchodz±c w ofertę widzimy, że jest też rozwijane menu gdzie jednym kliknięciem możemy przenie¶ć się do innej dyscypliny/ligi. Na stronie s± oczywi¶cie wyniki, po prawej stronie widzimy przewijaj±ce się wyniki na żywo i aktualne kursy na graj±ce drużyny czy zawodników. Ciekawsze kursy i wydarzenia opisane s± na głównej stronie. Wykonaniu strony nie można więc nic zarzucić. Oferta wydaje się być lekko nastawiona na graczy skandynawskich, ale my¶lę, że oferta w zakresie kilku dyscyplin będzie i dla nas bardzo atrakcyjna. Tak jest np. z piłk± nożn±. Do wyboru jest kilkadziesi±t lig z całego ¶wiata i oczywi¶cie szereg zakładów dodatkowych (dokładne wyniki, strzelcy itp.). Nieco gorzej wygl±da oferta na piłkę ręczn± oraz hokej. Zdecydowanie za mało jest zdarzeń w tenisie, koszykówce. Jeżeli kto¶ lubi obstawiać sporty zimowe i futbol to będzie zadowolony, ale fani innych dyscyplin mog± być nieco zawiedzeni. Promocje w Betsafe to również niezbyt mocna strona tego buka, nie ma tutaj bonusu od depozytu. Do wpłat i wypłat dostępne s± 4 metody: karta, przelew, Moneybooker oraz Neteller czyli wła¶ciwie te, które nas najbardziej interesuj±. Należy natomiast pochwalić Betsafe za obsługę klienta i support – odpowiada w ci±gu maksymalnie 15 minut. Gdy jednak nie zd±ży w tym czasie graczowi przysługuje co¶ w rodzaju zado¶ćuczynienia w kwocie 10 euro. To zupełnie nowatorskie podej¶cie do kwestii supportu. Podsumowuj±c, należy powiedzieć, że Betsafe realizuje swoje cele – rzeczywi¶cie rozwija się w dobrym kierunku. Jeżeli lubicie sporty zimowe, piłkę i wystarcza Wam to do gry, a mniejszy nacisk kładziecie na sporty drużynowe to ¶miało wpłacajcie tu Wasze ¶rodki i powodzenia.


wpłaty i wypłaty

Dostępne s± 4 metody: przelew bankowy, karta kredytowa, Moneybookers oraz Neteller. Niestety na kartę nie można wypłacać. Wypłata na konto bankowe trwa od 3 do 5 dni, za¶ na MB i Neteller 1-2 dni.


promocje

betsafe.com

Aktualnie Betsafe nie organizuje żadnych promocji poza wyróżnionymi zdarzeniami na które s± lepsze kursy.

Brak bonusów od depozytu.


rejestracja

Jest ona bardzo prosta. Zostaniemy poproszeni o podanie najważniejszych danych personalnych takich jak imię i nazwisko, pełny adres, telefon. Te wszystkie dane musimy podać i musz± być one prawdziwe! Jeżeli podamy nieprawdziwe dane to jakiekolwiek próby weryfikacji naszej tożsamo¶ci (a mog± takie być) będ± nieudane i konto zostanie zablokowane. Nasze dane s± oczywi¶cie bezpieczne i nie trafi± do osób trzecich - firma zachowuje je tylko dla siebie. Pamiętajcie by ustalić sobie taki login, który będzie łatwy do zapamiętania. Hasło musi być trudne do odgadnięcia przez inne osoby, musi koniecznie różnić się od loginu, a przede wszystkim od wszelkich innych haseł, które stosujecie. Nie może też być za krótkie i powinny w nim być liczby.


strona główna | linki | mapa strony | kontakt

poker - rakeback - freerolle

© 2007 - 20014 Copyright typerskie.com