betgun

opis | wpłaty i wypłaty | promocje | rejestracja

opis

BetGun jest czę¶ci± grupy kapitałowej Internet Betting Group S.A zarejestrowanej na Kostaryce. Poziom usług przez nich oferowany jest znakomity, w oczach wielu graczy bukmacher ten plasuje się w ¶cisłej ¶wiatowej czołówce. Wszystkie ¶rodki graczy trzymane s± na koncie w jednym z największych banków w Szwajcarii (w Zurychu). Ciekawe jest to, że Betgun chwali się na swojej stronie, że szybko wypłaca ¶rodki (co jest akurat prawd±), a ich szybka wypłata możliwa jest dzięki temu, że nie trzeba przysyłać do buka zeskanowanych dokumentów. Pierwsze co rzuca się w oczy, to tłumaczenie strony na kilka języków, a w¶ród nich także język polski. Graficznie strona wykonana jest całkiem nieĽle, wszystko jest na niej do¶ć wyraĽne. Nie ma tu porażaj±cej ilo¶ci opcji, menu w których się pogubimy – poruszanie się po stronie jest bardzo proste, a to kolejny plus. W widocznym miejscu widzimy również baner informuj±cy nas o ostatnich aktualizacjach regulaminu, to bardzo dobry pomysł gdyż wszelkie zmiany powinny być wyraĽnie zaznaczone. Jeżeli jednak będziemy mieli jaki¶ problem to nic nie stoi na przeszkodzie by¶my skorzystali z live-supportu, oczywi¶cie w polskim języku, działa on od 9 do 20. Możemy wyszukiwać zakłady, a jeżeli chcemy być informowani o promocjach możemy zapisać się na newsletter. Nie można więc wła¶ciwie o stronie powiedzieć złego słowa – wielki „+” dla Betgun. Oferta nie jest jeszcze bardzo duża, do wyboru mamy takie dyscypliny jak piłka nożna, koszykówka, piłka ręczna itd. W menu widzimy te które odbęd± się w najbliższym czasie. Może nie ma tu ogromnej ilo¶ci zdarzeń, ale rekompensuj± to dobre kursy. Limitami w Betgun mog± przejmować się graczy obstawiaj±cy większe za większe stawki, w takim przypadku trzeba tez nieraz czekać na akceptację kuponu. Z wypłatami rzeczywi¶cie nie ma problemu, pieni±dze na Moneybookers otrzymamy jeszcze tego samego dnia, na konto bankowe również doć szybko. Szkoda, że nie ma możliwo¶ci dokonywania wpłat i wypłat poprzez Neteller. Możemy jednak składać depozyt poprzez Przelewy24, a w zwi±zku z tym w ci±gu zaledwie paru minut rozpocz±ć nasz± przygodę z tym bukiem. Po wyrobieniu bonusa musimy odczekać 10 dni zanim będziemy mogli zlecić wypłatę. Mam nadzieję, że zachęciłem Was do gry w Betgun gdyż jest to naprawdę dobry i godny zaufania bukmacher.


wpłaty i wypłaty

W zwi±zku z tym, że mamy tu możliwo¶ć skorzystania z Przelewy24, ¶rodki szybko mog± znaleĽć się na naszym koncie. Podobnie zreszt± jest z wypłat±, która trwa 1-2 dni. Pobierane s± niewielkie prowizje. Nie ma możliwo¶ci wpłaty/wypłaty poprzez Neteller. Gdy zechcemy wypłacić poprzez Moneybookers, to musimy wcze¶niej złożyć t± metod± chociaż niewielki depozyt.


promocje

Informacje o aktualnych promocjach znajduj± się w dziale „Promocje”. Widzimy tam opisy wszystkich promocji, które s± aktualne oraz tych, które się już zakończyły. Warto tam czę¶ciej zagl±dać gdyż Betgun niestrudzenie oferuje swoim klientom coraz to nowsze promocje.

Promocja Starter – oferta skierowana jest do nowych graczy, z bonusu można skorzystać tylko raz. Bonus wynosi 30% do 120 zł, 30 euro lub 37,5$. Bonus musi zostać obrócony trzykrotnie, a kwota depozytu pocz±tkowego dwukrotnie. By kupon liczył się do obrotu to musi zawierać przynajmniej jedno zdarzenie z kursem 1,4.


rejestracja

Jest ona bardzo prosta. Zostaniemy poproszeni o podanie najważniejszych danych personalnych takich jak imię i nazwisko, pełny adres, telefon. Te wszystkie dane musimy podać i musz± być one prawdziwe! Jeżeli podamy nieprawdziwe dane to jakiekolwiek próby weryfikacji naszej tożsamo¶ci (a mog± takie być) będ± nieudane i konto zostanie zablokowane. Nasze dane s± oczywi¶cie bezpieczne i nie trafi± do osób trzecich - firma zachowuje je tylko dla siebie. Pamiętajcie by ustalić sobie taki login, który będzie łatwy do zapamiętania. Hasło musi być trudne do odgadnięcia przez inne osoby, musi koniecznie różnić się od loginu, a przede wszystkim od wszelkich innych haseł, które stosujecie. Nie może też być za krótkie i powinny w nim być liczby.


strona główna | linki | mapa strony | kontakt

poker - rakeback - freerolle

© 2007 - 20014 Copyright typerskie.com