betfred

opis | wpłaty i wypłaty | promocje | rejestracja

opis

Betred został stworzony w 1967 roku przez dwóch braci – Freda i Petera Done. Dzi¶ zatrudnia ponad 5000 osób, w Wielkiej Brytanii posiada ponad 700 punktów przyjmowania zakładów. Wersja online zakładów wystartowała w 2004 roku. Dzi¶ jest w¶ród 100 największych firm działaj±cych w Wielkiej Brytanii, a w ci±gu nasteępnych lat chce przeznaczyć ponad 70 milionów funtów na rozwój. Betfred to firma posiadaj±ca znakomit± renomę i jestem pewny, że nikt z Was nie zawiedzie się wpłacaj±c tu swoje ¶rodki. Gdy wejdziemy na stronę, w oczy rzuca się nam napis: Betfred the bonus king. Rzeczywi¶cie w kwestii bonusów jest tutaj bardzo dobrze, zreszt± nie tylko pod tym względem. Stronę Betfred można okre¶lić jako przejrzysta i bardzo schludn±. Rozwijany „Help” powinien pomóc graczom w razie jakichkolwiek problemów – opisuje on wła¶ciwie wszystko co najważniejsze, można ¶miało polecić go także pocz±tkuj±cym. Na stronie dostępny jest tez komentarz na żywo do niektórych wydarzeń, oczywi¶cie w oczy rzucaj± się nam reklamy imprez na które Betfred przygotował najlepsze kursy. Najeżdżaj±c na wybran± dyscyplinę zobaczymy listę dostępnych wydarzeń. Lig, a także wszelkie oferty specjalne. Nieco niżej umieszczono informacje przydatne podczas typowania czyli wyniki, statystyki, tabele i klasyfikacje – dla piłki nożnej, golfa i wy¶cigów. Ogólnie trzeba pochwalić Betfred za pełen profesjonalizm w przygotowaniu strony. Szkoda tylko, że wydaje się bycz nieco zbyt prosta pod k±tem grafiki, kolory mogłyby być nieco żywsze. Oferta buka obejmuje zakłady zwykłe oraz live. Do wyboru mamy wszystkie najpopularniejsze dyscypliny, oprócz piłki siatkowej. Oferta futbolowa to do¶ć duża liczba zakładów z meczy międzynarodowych, a także kilka atrakcyjnych lig europejskich z rozbudowan± ofertę lig z Wielkiej Brytanii. Inne dyscypliny na które Betfred posiada bardzo dobr± ofertę to golf, wy¶cigi koni. Niestety niezbyt atrakcyjna jest lista wydarzeń z hokeja czy koszykówki, ale można to przeboleć. Widać, że oferta ma przemawiać do graczy zza oceanu. Kursy w Betfred s± naprawdę dobre. Firma oferuje nam kilka możliwo¶ci wpłaty i wypłaty ¶rodków. Minimalna wpłata poprzez kartę to zaledwie nieco ponad 7 euro, ale już minimum wpłaty poprzez przelew bankowy to aż 125 euro (pierwsza wypłata w miesi±cu jest darmowa).. Minimum wpłat i wypłat poprzez MB i Netellera to ok. 7 euro (5 funtów). Podczas wypłaty możemy być poproszeni o zeskanowanie naszego dowodu oraz rachunku na nasze nazwisko. Wypłaty s± do¶ć szybkie i trwaj± do 48 godzin. Jak już wspomniałem Betfred może być zwany królem bonusów, bo oprócz całej gamy freebetów s± tu specjalne oferty na wybrane mecze, konkursy itp. My¶lę, że nie zawiedziecie się wpłacaj±c Wasze ¶rodkido Betfair i każdy znajdzie tu co¶ dla siebie. Zapraszam do Betfred.


wpłaty i wypłaty

Do wpłat i wypłat polecam przede wszystkim MB i Netellera. Minimum wpłat i wypłat tymi drogami to zaledwie kilka funtów i euro, a wypłaty s± szybkie. Wpłacaj±c poprzez konto pamiętajmy o wysokim minimum i opłacie za każd± wypłatę po pierwszej w miesi±cu. Warto też przygotować sobie zeskanowany rachunek, dowód lub paszport, a podczas wypłaty na kartę – jej obie strony.


promocje

Na stronie znajduje się odpowiedni dział opisuj±cy aktualne promocje. S± to konkursy w których wygrać można darmowe zakłady i nagrody, same freebety itp. Wszystko jest dokładnie opisane.

Darmowy zakład do 25 funtów – po zawarciu swojego pierwszego zakładu gracz otrzyma freebet (w ci±gu 24 godzin) w wysoko¶ci odpowiadaj±cej stawce tego zakładu. Minimalny zakład kwalifikuj±cy się do promocji musi mieć stawkę 5 funtów. Nasza wygrana to różnica kwoty wygranego kuponu oraz stawki.


rejestracja

Jest ona bardzo prosta. Zostaniemy poproszeni o podanie najważniejszych danych personalnych takich jak imię i nazwisko, pełny adres, telefon. Te wszystkie dane musimy podać i musz± być one prawdziwe! Jeżeli podamy nieprawdziwe dane to jakiekolwiek próby weryfikacji naszej tożsamo¶ci (a mog± takie być) będ± nieudane i konto zostanie zablokowane. Nasze dane s± oczywi¶cie bezpieczne i nie trafi± do osób trzecich - firma zachowuje je tylko dla siebie. Pamiętajcie by ustalić sobie taki login, który będzie łatwy do zapamiętania. Hasło musi być trudne do odgadnięcia przez inne osoby, musi koniecznie różnić się od loginu, a przede wszystkim od wszelkich innych haseł, które stosujecie. Nie może też być za krótkie i powinny w nim być liczby.


strona główna | linki | mapa strony | kontakt

poker - rakeback - freerolle

© 2007 - 20014 Copyright typerskie.com