betfair

opis | wpłaty i wypłaty | promocje | rejestracja

opis

Stwierdzenie, że bukmacher ten dokonał pewnego rodzaju rewolucji (jak mówi folder reklamowy) nie jest chyba przesad±. Rzeczywi¶cie Betfair to pierwsza i największa giełda zakładów sportowych. Klienci nie obstawiaj± tu zakładów sportowych z bukmacherem lecz zakładaj± się między sob±. Dzięki temu kursy s± wyższe, także w przypadku zakładów na żywo. Betfair w dobry sposób tłumaczy to w jaki sposób u niego się gra. Wyobraˇmy sobie, że zakładamy się z kim¶, że wygra drużyna X, ale Wasz kolega twierdzi, że będzie odwrotnie i wygra drużyna Y. Betfair jest tu neutralnym obserwatorem i to on przechowuje Wasze pieni±dze i po zakończeniu zdarzenia wypłaca je zwycięzcy. Dla pewno¶ci wszystkie pieni±dze Betfair przechowuje na koncie powierniczym w Royal Bank od Scotland. Jest to jak widać prosta sytuacja: bukmacher daje możliwo¶ć zawarcia zakładów ludziom z całego ¶wiata w sposób anonimowy. Oferta Betfar jest również bardzo bogata gdyż kliencie mog± obstawiać na to, że co¶ się wydarzy oraz na to, że co¶ się nie wydarzy. Zakład "wygra" (wiedzieć, że co¶ się wydarzy) nazywany też Back to jedna z podstawowych form obstawiania - wielu graczy wybiera t± opcję, ale to nie wszystko co oferuje nam Betfair. Możemy też wybrać zakład "nie wygra" (wiedzieć, że co¶ nie wygra) zwany Lay. Jest to o tyle ciekawe, że opcja ta oferuje nam więcej zdarzeń do wytypowania - stawiamy więc zakład przeciwko okre¶lonemu wynikowi końcowemu. Gdy więc obstawimy, że drużyna X nie wygra 2-0 to nasz zakład będzie zwycięski przy każdym innym wyniku niż wła¶nie 2-0. Stosuj±c t± możliwo¶ć gry mamy również opcję obstawiania, że w wy¶cigu konnym który¶ koń nie wygra. U innych bukmacherów nie ma tej opcji, tutaj za¶ wygran± możemy otrzymać jeszcze gdy zdarzenie trwa, a możemy też przecież czerpać korzy¶ci z wahania kursów na giełdzie zakładów i zabezpieczyć się przed ryzykiem poprzez zakłady kombinacyjne wygra/nie wygra. Teraz parę słów o tym co oferuje strona Betfair i jak wygl±da. Gracz ma przed sob± stronę, oczywi¶cie w języku polskim, bardzo starannie zrobion± zarówno w warstwie informacyjnej jak i graficznie mił± dla oka. W ofercie bukmachera jest kilka ciekawych rzeczy. Pierwsza z nich to na pewno Betfair Mobile czyli możliwo¶ć zawierania zakładów na żywo za pomoc± telefonu komórkowego. Oczywi¶cie taki telefon musi być wyposażony w WAP/GPRS i nie może to być telefon stary bo na takim zakładu nie zawrzemy. Obstawianie przez komórkę to ostatnio nowa moda więc dobrze, że Betfair idzie z duchem czasu. Mamy też tu relacje na żywo z wydarzeń sportowych, a raz w miesi±cu otrzymujemy Newsletter "Betfair Inside". Najważniejsza będzie chyba jednak miła i kompetentna obsługa, a pytania do Betfair możemy kierować w języku polskim wysyłaj±c maila.


wpłaty i wypłaty

Nasze ¶rodki możemy wpłacić i wypłacić na kilka sposobów: poprzez polskie konto bankowe (minimalna wpłata to 60 PLN), Moneybookers (minimalnie 10 EUR), Neteller (min. 15 EUR) oraz np karty kredytowe (min. 15 EUR). Wypłata na MB i Netellera trwa do 24 godzin i nie ponosimy żadnych opłat, wypłata na konto bankowe trwa od 1 do 3 dni i również jest darmowa.


promocje

W Betfair nie ma jakiej¶ porażaj±cej ilo¶ci promocji. Jeżeli pojawiaj± się jakie¶ to opisywane s± one na stronie głównej.

Aktualnie Betfair nie oferuje żadnych bonusów od depozytu.


rejestracja

Jest ona bardzo prosta. Zostaniemy poproszeni o podanie najważniejszych danych personalnych takich jak imię i nazwisko, pełny adres, telefon. Te wszystkie dane musimy podać i musz± być one prawdziwe! Jeżeli podamy nieprawdziwe dane to jakiekolwiek próby weryfikacji naszej tożsamo¶ci (a mog± takie być) będ± nieudane i konto zostanie zablokowane. Nasze dane s± oczywi¶cie bezpieczne i nie trafi± do osób trzecich - firma zachowuje je tylko dla siebie. Pamiętajcie by ustalić sobie taki login, który będzie łatwy do zapamiętania. Hasło musi być trudne do odgadnięcia przez inne osoby, musi koniecznie różnić się od loginu, a przede wszystkim od wszelkich innych haseł, które stosujecie. Nie może też być za krótkie i powinny w nim być liczby.


strona główna | linki | mapa strony | kontakt

poker - rakeback - freerolle

© 2007 - 20014 Copyright typerskie.com