bet-at-home

opis | wpłaty i wypłaty | promocje | rejestracja

opis

Bet-at-home powstała w 1999 roku w Austrii. Tam też firma ma swoj± siedzibę. Jej obroty z roku na rok rosn±, a dzi¶ w serwisie zarejestrowanych jest już ponad 900 000 użytkowników. Od pocz±tku swojego istnienia firma ta oferuje swoje usługi w zakresie zakładów sportowych, a od pewnego czasu w serwisie mamy także kasyno, pokera. Firma gwarantuje wysoki poziom zabezpieczeń i dobry, wielojęzyczny support. Strona jest oczywi¶cie przygotowana w języku polskim, tłumaczenie jest bardzo dobre. Ofertę widzimy po lewej stronie, jest podana także aktualna ilo¶ć zdarzeń dostępnych w danej dyscyplinie. Na głównej stronie widzimy specjalne wydarzenia, które nast±pi± w najbliższym czasie, a także najpopularniejsze zakłady. Bardzo dobrym pomysłem jest umieszczenie na stronie specjalnego demo, które pocz±tkuj±cym ułatwi obstawienie ich pierwszego zakładu wraz z BAH. Klienci mog± także wydrukować sobie ofertę zakładów, choć nie wiem czy jest to specjalnie przydatne. Ogólnie więc strona wykonane jest bardzo dobrze. PrzejdĽmy teraz do oferty. Najwięcej zdarzeń jest oczywi¶cie z piłki nożnej, mamy tu wła¶ciwie wszystkie znane ligi europejskie, również te nieco mniej znane w tym ligę polsk±. Całkiem przystępna jest również oferta tenisowa (s± challengery). Hokejowa oferta to europejskie ligi i oczywi¶cie NHL. Do¶c dobra jest również oferta na piłkę ręczn±, podobnie jeżeli chodzi o koszykówkę. Gracze powinni być więc zadowoleni. Jest oczywi¶cie wiele dyscyplin mniej lubianych, wybór jest do¶ć duży. Nadmienię tu jeszcze, że samo poruszanie się po stronie jak i obstawianie nie powinno nikomu sprawić problemu. Jeżeli kto¶ z Was potrzebuje wyników, statystyk to na samym dole po lewej stronie s± one dostępne. W¶ród metod wpłat i wypłat jest również przelew na polskie konto, za to plus dla BAH. Jak wcze¶niej wspominałem, jest tutaj polski support live jak i mail. Działa on do¶ć dobrze. Chyba jako jedyny z bukmacherów BAH organizuje promocję „zwycięzca dnia” – codziennie losowana jest osoba, która otrzymuje nagrodę, gdy jednak tego nie zrobi to kwota 50 euro przechodzi na kolejny dzień. Jest tez bonus powitalny, nie przyznawany jednak dla wpłacaj±cych poprzez Moneybookers. Ogólnie trzeba pochwalić BAH – dobra strona, niezły support, ciekawa oferta. Szkoda jedynie, że kursy nie s± nieco wyższe. Można jednak ¶miało zaprosić tu wszystkich graczy.


wpłaty i wypłaty

Najlepszym sposobem na wpłatę i wypłatę ¶rodków będzie przelew bankowy lub karta kredytowa, ze względu na to, że po wpłacie poprzez Moneybookers nie otrzymamy bonusu.


promocje

Wygraj 50 euro! - codziennie losowany jest jeden z graczy BAH, który może wygrać 50 euro. Jeżeli gracz nie zaloguje się do 23:59 to 50 euro przechodzi do puli na następny dzień itd.

100% do 77 PLN – bonus nie obowi±zuje przy wpłatach przez Moneybookers. Maksymalna kwota to 77zł i taka zostanie dopisana przy większym depozycie. Depozyt wraz z bonusem należy obrócić 3 razy. Kurs minimalny, zarówno dla zakładów kombinacyjnych jak i pojedynczych musi wynosić 1,5.


rejestracja

Jest ona bardzo prosta. Zostaniemy poproszeni o podanie najważniejszych danych personalnych takich jak imię i nazwisko, pełny adres, telefon. Te wszystkie dane musimy podać i musz± być one prawdziwe! Jeżeli podamy nieprawdziwe dane to jakiekolwiek próby weryfikacji naszej tożsamo¶ci (a mog± takie być) będ± nieudane i konto zostanie zablokowane. Nasze dane s± oczywi¶cie bezpieczne i nie trafi± do osób trzecich - firma zachowuje je tylko dla siebie. Pamiętajcie by ustalić sobie taki login, który będzie łatwy do zapamiętania. Hasło musi być trudne do odgadnięcia przez inne osoby, musi koniecznie różnić się od loginu, a przede wszystkim od wszelkich innych haseł, które stosujecie. Nie może też być za krótkie i powinny w nim być liczby.


strona główna | linki | mapa strony | kontakt

poker - rakeback - freerolle

© 2007 - 20014 Copyright typerskie.com