10bet

opis | wpłaty i wypłaty | promocje | rejestracja

opis

Bukmacher ten rozpocz±ł swoj± działalno¶ć w 2003 roku. Od tego czasu dzięki dobrej ofercie, ciekawym bonusom i dobrej obsłudze klienta zyskał rzeszę stałych klientów. Obecnie obsługuje tysi±ce użytkowników z ponad 90 krajów. Zapraszam do przeczytania opisu i zapewniam Was, że na 10Bet się nie zawiedziecie. Zacznijmy od strony. W¶ród kilkunastu języków do wyboru jest również język polski. Tłumaczenie jest dobre, choć w do¶ć nieoczekiwanych miejscach możemy zobaczyć pewne braki i tekst nie przetłumaczony. Strona jest wykonana w ciemnych kolorach, wygl±da bardzo ciekawie. Na głównej stronie widzimy listę lig dostępnych do obstawiania w piłce nożnej, a niżej w kolejnych dyscyplinach – menu pozostałych jest na samym dole. Po lewej stronie umieszczone okienko z aktualnymi wynikami meczów, za¶ po prawej przewij± się nam oferta na najbliższe zakłady, oraz zakłady live. Szkoda, że na głównej stronie menu dyscyplin znajduje się w nieco niewidocznym miejscu, lepiej było by go umie¶cić jak prawie każdy buk to zrobił – po bokach. Dopiero gdy klikniemy na jak±¶ dyscyplinę to pojawi się rozwijane menu. Ogólnie jednak strona posiada wszystko co potrzeba każdemu kto będzie chętny tu obstawiać. Największym plusem tego buka jest jednak oferta. Piłka nożna to kilkadziesi±t lig z całego ¶wiata – wybór jest naprawdę przeogromny. Nie gorzej jest w przypadku koszykówki, mamy tu do wyboru kilkana¶cie lig (w tym polsk±), podobnie jest w przypadku siatkówki, piłki ręcznej oraz hokeja. Jest też cały szereg innych, ciekawych zakładów - ogólnie wybór dyscyplin jest bardzo kusz±cy. My¶lę, że oferta 10bet stawia go w czołówce bukmacherów. Kursy s± bardzo atrakcyjne. Gracz ma do wyboru dwa bonusy, promocje nie s± tu może bardzo częste, ale bywaj±. Trochę gorzej przedstawia się sprawa wpłat i wypłat. Mamy tu oczywi¶cie najpopularniejsze metody (MB, Neteller, Karta kredytowa, przelew) ale wypłaty nie s± darmowe. Opłaty na MB i Netller to koszt 1e – pierwsze w miesi±cu, niestety następne to już opłata od 2 do 5% kwoty. Do¶ć sporym minusem jest zastrzeżenie, że gdy nasz depozyt nie zostanie obrócony to opłata może wzrosn±ć do 8%. Minimum wypłaty na konto to aż 500 funtów, zupełnie niezrozumiałe jest dla mnie czemu ten próg jest tak wysoki. Podsumujmy co możemy powiedzieć o tym buku: plusy to na pewno polska strona, ¶wietna oferta oraz dobre kursy, a minus – opłaty podczas wypłacania. Jeżeli te opłaty nie s± czym¶ co Wam przeszkadza – to zapraszam ¶miało do obstawiania w 10Bet.


wpłaty i wypłaty

W¶ród wpłat i wypłat dostępne s± między innymi: Moneybookers, Neteller, karrta kredytowa oraz przelew bankowy (10Bet nie ma konta w polskim banku). Minimalna wpłata poprzez Neteller to 10$, poprzez MB brak minimum. Wypłata może trwać do 3 dni. Pierwsza w miesi±cu kosztuje 1 euro (w przypadku MB i Netller), a następne to opłaty od 3 do 5%. Minimalne wypłaty poprzez kartę to 100 funtów, za¶ na konto aż 500 funtów. Uwaga: 10Bet zastrzega, że gdy depozyt nie zostanie obrócony 5 razy, opłata podczas wypłaty może wynosić aż 8%!.


promocje

Nie ma ich tu niestety wiele. Wszelkie informacje o promocjach dostępne s± na stronie.

50% do 30 euro – nasz pierwszy depozyt musi zostać obrócony 10 razy, kurs minimalny to za¶ 1,6. Gdy wykonamy obrót to bonus zostanie dopisany do naszego konta. Maksymalny bonus to 30 euro lub odpowiednik w innej walucie.

Bonus 10% do 150 euro –depzyt musi zostać obrócony 10 razy, kurs minimalny to 1,6. Gdy warunki te zostan± spełnione to musimy jeszcze wysłać mail na adres csd@10bet.com. Bonus zostanie dopisany do 24 godzin.


rejestracja

Jest ona bardzo prosta. Zostaniemy poproszeni o podanie najważniejszych danych personalnych takich jak imię i nazwisko, pełny adres, telefon. Te wszystkie dane musimy podać i musz± być one prawdziwe! Jeżeli podamy nieprawdziwe dane to jakiekolwiek próby weryfikacji naszej tożsamo¶ci (a mog± takie być) będ± nieudane i konto zostanie zablokowane. Nasze dane s± oczywi¶cie bezpieczne i nie trafi± do osób trzecich - firma zachowuje je tylko dla siebie. Pamiętajcie by ustalić sobie taki login, który będzie łatwy do zapamiętania. Hasło musi być trudne do odgadnięcia przez inne osoby, musi koniecznie różnić się od loginu, a przede wszystkim od wszelkich innych haseł, które stosujecie. Nie może też być za krótkie i powinny w nim być liczby.


strona główna | linki | mapa strony | kontakt

poker - rakeback - freerolle

© 2007 - 20014 Copyright typerskie.com